Hava - YüzeyDezenfeksiyonu

Hava ve yüzey dezenfeksiyonu için UV sistemleri

LIT, hava ve yüzey dezenfeskiyonu yapan UV sistemlerinin dizaynını ve üretimini gerçekleştirmektedir. Tüm sistemlerde LIT in üretimi olan yüksek verimli amalgam lambalar kullanılmaktadır. Bu lambalar 16000 saate kadar hiç durmadan çalışabilmektedirler (2 yıl).


Yüksek verimli amalgam lambalara sahip LIT UV hava ve yüzey dezenfeksiyon sistemleri, eski tip düşük basınçlı civalı lambalara göre çok daha iyi bir dezenfeksiyon sağlamakta ve daha kompaktırlar. Amalgam lambalar sıvı cıva barındırmadıkları için kullanımları daha güvenlidir ve çevre dostudurlar. Tüm LIT ürünlerinde kullanılan malzemeler, paslanmaz çelik, aliminyum, PTFE ve seramik olup UV ışımasına karşı dayanıklıdır. LIT UV ekipmanlarının diğer firmalardan en büyük farkı, verimli ve güvenilir dezenfeksiyon yapması, sistemlerin uzun süre kullanılabilmesi, ve düşük işletme maliyetleri.


Uygulamalar

  • Endüstri kuruluşları -  gıda, tarım, ilaç v.b.
  • Merkezi havalandırma ve klima sistemleri (spor merkezleri, hastahaneler ve sağlık kuruluşları, iş merkezleri, call center lar, kamu binaları v.b. toplu taşıma araçları: raylı sistemler, istasyonşar, havalimanları v.b.)
Ürünler
Site Haritası Litturkey © 2013