Su - Atıksu Dezenfeksiyonu - DUV Grubu

Beş (A,E,B,K,N)  seriden oluşan DUV grubu değişik debilere ve UV geçirgenliğine(t) bağlı olarak farklı çözümler sunan kapalı basınçlı sistemlerdir.


DUV grubunun E,B,K,N serileri üç reaktör dizilimine (Z,U,L) sahiptir ve bu sistemler dikey yada yatay olarak kurulumu mümkündür.

Bu serilerde işletme basıncı 10 bara kadar çıkabilmektedir. İstenilmesi durumunda 20 bara kadar çalışan sistemler mevcuttur. DUV/A serisi sadece L reaktör dizilimine sahiptir. DUV grubu sistemler isteğe bağlı olarak otomatik mekanik ve/veya kimyasal temizleme sistemleri ile donatılabilir.


Standart ekipmanlara sahip düşük ve orta kapasiteli (1-500 /saat) DUV Grubu UV sistemleri UV geçirgenliğine göre 2 çeşit olarak geliştirilmiş ve üretilmişlerdir.  A serisi (t ≥ 85%) ve N serisi (90%≥ t ≥ 50%). Bu iki seridede klasik düşük basınçlı (cıvalı) lambalar (15-75W) ve kısa amalgam lambalar (95-500W) kullanılmaktadır. Kompakt boyutlarından dolayı sistemin kurulması için gerekli alan azdır.


200m3/saat ve üzeri sistemlerde müşterilerimize doğru dizayn, dezenfeksiyon ve kullanılan enerjinin optimum seviyede olması için  DUV/N serisi önerilmektedir.


LIT DUV serisi geniş ihtiyaç aralığı için üretilmekle beraber orta ve yüksek kapasiteli (3500 /saat) yatay lamba dizilimine sahip UV sistemleri de mevcuttur. Bu sistemler güçlü amalgam lamabalarla (300-900W) donatılmıştır. LIT DUV serisi 4 farklı UV geçirgenliğine göre geliştirilmiştir. Bu sayede farklı debiler ve su kaliteleri için maksimum enerji verimi ve güvenilir dezenfeksiyon limitleri sağlanmaktadır.


DUV/K Serisi- Düşük derecede UV geçirgenliğine sahip sular için %30 ≤ t ≤ %65
DUV/B Serisi- Orta derecede UV geçirgenliğine sahip sular için %60 ≤ t ≤ %80
DUV/E Serisi- Yüksek derecede UV geçirgenliğine sahip sular için %75 ≤ t ≤ %95
DUV/A Serisi- Çok yüksek derecede UV geçirgenliğine sahip sular için t ≥ %85
DUV/B Serisi- Düşük kapasitedeki sistemeler için %50 ≤ t ≤ %90

Ürünler
Site Haritası Litturkey © 2013